Toplam çözüm sayısı
..
BMW ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

BMW 3.16 Head Ünite Arızası

2748görüntüleme
Cenk
Cenk 28 Ağustos 15:40

2014 yılının temmuz ayında Borusan Avcılar'dan sıfır olarak aldığım. BMW 3,16İ comfort technology paket model aracım sürüş halindeyken bir anda ekranda radyo, teyp yani ön LCD panelinde görüntü ve fonksiyonları kayboldu. Açıp kapatmama rağmen sadece ekranda BMW logosu ve en son dinlediğim radyo kanalı açık kaldı ve başkada fonksiyonları çalışmıyor.

Bu sabah BMW otomala aracımı arıza tespiti için götürdüm servis yetkilisine sorunu anlattım o da direk head ünit ünitesinin arıza yapmış olacağını ve gerçek tespiti için aracı 2 gün Otomola bırakmamı istedi. Head ünite ünitesinin 20-25 bin tl ücretinin olduğunu vede yaptırmamam durumunda da 750 TL servis tespit ücreti alınacağını söyledi. Tabii ki bu kadar ücreti duyunca ben şok oldum. Ben bu durum üzerine nasıl bu cihazı bozabilirim diye sorduğumda onunda bana cevabı cep telefonları bile bozuluyor oldu bende bu cevap karşılığında şaşırdım.

Yani kısacası sıfırı 500-550 bin tl civarında olan bir aracın bu ünitesinin bu şekilde arıza yapıp da bu şekilde cevap verilmesi beni çok üzdü. BMW yetkililerinin bu durumla ilgilenip acilen bu sorunu çözmelerini istiyorum. Ayrıca BMW gibi bir markaya da bu durumu yakıştırmadığımı beyan ediyorum.

BMW Logo
BMW28 Ağustos 15:40

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler