16 Temmuz 2016

BMW 25 Günlük Arabada Tespit Edilemeyen Direksiyon Arızası

Haziranın 20'sinde Kayseri'deki BMW bayisi olan İnciroğlundan 0 km 418i model BMW aldık. Araba şuan 1800 km'de. Perşembe günü aracı normal şekilde park ettikten sonra Cuma günü arabayı çalıştırmak istediğimde göstergelerde direksiyon eforu şeklinde arıza uyarısı verdi. Bunun üzerine Borusa Otomotivi aradık ve çekici yönlendirerek arabayı İncirlioğlu servisine çektik. Araç 2 gündür yetkili serviste olmasına rağmen arıza ile ilgili herhangi bir tespit yapılmadı. 0 km hasarsız araba da bu derecede ciddi bir arızanın olması beklenmeyen bir durumdur. Tahminimce fabrikasyon hatası kaynaklı bir arıza ile karşı karşıyayız ancak teknik servis herhangi bir bilgilendirme yapmıyor.

Şimdi de araçla Pazartesi günü ilgileneceklerini söylediler. Bu durum BMW- Borusan gibi kurumsal bir firmaya yakışmayan satış sonrası hizmettir. Durumun bir an önce açıklığa kavuşmasını istiyoruz.

Fethi 3.781 Okunma

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi16 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezİ 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön