BMW 2 Serisi Egzoz Manifoldu Hatası

Emrah Emrah4 hafta önce

2015 model BMW 2.18i coupe aracım var. Araç Kosifler Oto Bostancı'dan alınmış. Su an 61.000 km de. Garantisi boyunca tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırdım. Daha sonra düzenli olarak başka serviste bakımlarını yaptırdım. 3-4 gün önce araç motor soğutma suyu seviyesi düşük alarmı verdi. Egzozdan beyaz duman çıkmaya başladı. Her zaman götürdüğüm servise götürdüm. 

Egzoz manifoldu arızası olduğunu bu arızanın bu seride kronik olduğu ve motorun komple yenilenmesi gerektiği söyledi. 205 model daha 61.000 km BMW aracım var. Motor perte çıkıyor. Böyle bir saçmalık olabilir mi? ** -**'ların motoru 60.000 km de perte çıkmaz.  Mahkemeye başvurup tüm zararım için tazminat davası açmayı düşünüyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Emrah 3 hafta önce

3 gün önce dönüş yapacağız diye yorum bırakıldı, ne arayan ne soran var. İnternetten araştırma yaptım avukatım aracılığıyla BMW davalarına baktım. 1.5 motor 3 silindirli BMW araçlarla ilgili bir çok sıkıntı gördüm. Böylesine büyük bir markanın böyle sorunlara cevapsız kalması, doğru düzgün bir çözüm bulmaması gerçekten çok üzücü.

BMW Logo BMW 4 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler