sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW 118i Kapı Sesi Şikayeti!

Murat Murat 22 Ekim 2018 16:29

31.000 km olan 2015 model 118i BMW aracımın tümseklerden geçerken kapılarından ses geliyordu, bunun üzerine Tuzla Musluoğlu' na randevu alıp aracımı götürdüm. Sağ olsun arkadaşlar ilgilendi sesin bütün modellerde kronik olduğunu ve araç kapılarına şeffaf bant çekerek geçici de olsa böyle çözüm bulduklarını belirttiler fakat garantim dolduğu için (Bu hatanın kronik olması ve BMW gibi bir markanın hatalı malının arkasında durmasını beklerken) ücretli olacağını (Yaklaşık 500 lira) belirttiler. Bunun üzerine BMW Musluoğlu'ndan yetkili arkadaşlar Borusan'a iyi niyet garantisi dahilinde yapılabilir mi diye sorduklarında bant sarf malzemesi olduğu için ücretsiz olmaz demişler. Lafın özü BMW sana yakışmadı. Hem 31.000 'de olan aracımda kullandığın kalitesiz malzemeden dolayı ses gelecek, hem de ben onu ücretsiz değiştirmem diyeceksin. Yahu bırak o bantları eğer senin hatandan kaynaklanan kronik bir durum ise, BMW gibi bir firmanın gerekirse kapılarını ücretsiz değiştirmesi beklenirdi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 25 Ekim 2018 11:36

Bütün araçlarında kronik bir hata olduğunu hem kabul et hem de garantiniz bitmiş ancak 25 % indirim yapabiliriz de yakışmadı! Aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar kapı üstündeki iç fitil keçelerini diş fırçasıyla temizlemeniz tavsiye edilir zaten servis bant uygulamasıda yapsa belli bir zaman sonra eski haline dönüyormuş. Kronik olan bu hataya diş fırçası Türk çözümüdür. Ben artık BMW marka arabamın bagajında diş fırçası ile geziyorum :)

BMW Logo BMW 22 Ekim 2018 16:30

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 25210 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler