sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW 116d Asla Çözülemeyen Klima Kayış Sesi!

Ertuğ Ertuğ29 Mayıs 2019 02:26

2016 Temmuz ayında Antalya Kosifler' den sıfır aldığım aracım aldığım günden beri klima çalıştırıp motor soğuduktan sonra tekrar çalıştırınca inanılmaz derecede sıkıntılı kayış sesi yapıyor bu kapsamda 3 kez servise girdi hepsinde de aracı yaptıklarını söylediler ama maalesef hiçbir şekilde yapamadılar. Özellikle son götürdüğümde aracıma Almanya'dan özel parça geldiği ve %99 artık ses yapmayacağı ve aracı bu amaçla da güncellediklerini söylediler ama sene 2019 aracım hala daha kayış sesi yapıyor. Bu şikayetimi kanıtlamak amacıyla servis danışmanıma defalarca aracın ses verirken ki haline video olarak attım hala daha çözemediler bu resmen markanın ayıbıdır.

Bu arıza ile alakalı kesinle bir şey bilmediklerini düşünüyorum insanları oyalıyorlar. Üstüne bir de sıfır alınan araba direksiyondan lokal soyulma yaptı bunu da belirttik garanti kapsamında değişimini istedik ancak ne alakaysa kullanıcı hatası olabileceği ve Antalya bölgesinde böyle sıcaktan kaynaklı böyle bir sıkıntının olabileceği söylendi.

Birincisi direksiyondaki soyulma nasıl kullanıcı hatası olabilir direksiyonu mu kemiriyoruz, ikincisi madem sıcak bölgede yapar o zaman satmayın bu arabayı, ya bize söyleyin ona göre almayalım. Gerçekten koskoca markanın inanılmaz büyük ayıbıdır bu direksiyon ve klima ile ayaklı kayış problemi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ertuğ 17 Haziran 2019 20:36

Aracım tam 3 haftadır serviste ikame aracım yok çözüm yok hiçbir şey yok gerçekten zor durumdan çok daha zor duruma düştüm tebrik ediyorum Almanya ile yazışma ne kadar uzun sürebilir tam 3 haftadır yazışılıyor gerçekten daha ne kadar şaşırtabilirsiniz diyordum ama 3 hafta koskoca 3 hafta. Hiçbir şeyden memnum değilim BMW böyle yapacaksa diğer markaları düşünemiyorum kabak tadı verdi her şey

BMW Logo BMW 29 Mayıs 2019 02:26

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler