sta-1-hoverYetersiz Çözüm

BMW 1.16 D Direksiyon Soyulması!

Onur Onur23 Haziran 2017 18:11

2016 Haziran ayında aldığım henüz 1 yılını yeni doldurmuş aracımın direksiyonunda soyulma başladı. Üstelik direksiyon simidinin sağ üst bölgesinde. Direksiyonu oradan tutmuyorum. Sol elimle kolumu da cama koyarak kullanıyorum. 1 serisi araç kullananlar bilir zaten minik bir araba olduğu için elini kolunu rahatça cama dayayabilirsin. Bu şikayetle Borusan İzmir özgörkey servisiyle görüştüm. Telefon numarasını çevirdim ve servisi bağlamalarını istedim.

Telefonu ismini hatırlamadığım herhangi biri açtı ve kullanıcı hatası olduğu, garanti kapsamadığını söylediler. Hatta daha da ileri gidip aracı dışarıda (sanayide) yaptırabileceğimi söylediler. Aracımı o kadar titizlikle kullanırım ki düzenli bakımını yapar temiz bakarım aracıma. Daha önce başka bir konuda BMW firmasıyla zor bir süreç geçirdik ve çözüme ulaştım. 6 ay sürmüştü. Bu sorun ne zaman ve nasıl giderilecek merak ediyor ve bekliyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Onur 29 Haziran 2017 20:55

Hala geri donen Yok, 1 hafta olacak arayıp süreçten haberdar edin en azından. Eğer ki birkaç gün içinde çözüm bulmazsanız her gün 2 kere mail atıp şikayet yazacağım (diğer bütün sosyal medya hesaplarınıza da) !

BMW Logo BMW 23 Haziran 2017 18:17

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler