43.000’De BMW Araçta Motor Değişimi-Ücret Talebi!

Cumhur Cumhur25 Kasım 2019 23:09

BMW pişmanlık, bizim için İzmir Özgörkey’den almak ayrı pişmanlık!

2016 Aralık ayında aldığımız BMW 3.20 araç 43.000 km’de ve bugüne kadar 4 kez su pompası değişti. Her seferinde serviste saatlerce harcanan zaman, maddi manevi zarar ayrı bir konu. Israrla aramalarımız, başka problem olabileceğini iletmemiz sonucunda ‘Komple motor ve tüm soğutma sistemi’ parçalarının değişiminin öngörüldüğü (ruhsatı da değiştirmemiz gerektiği) konusunda tarafımıza bilgi verildi ve garanti süresi dolduğu için 75-85 bin gibi rakamlardan bahsediliyor (Garanti süresi dolmadan önce su pompası 2 kez değişti...).

Böyle bir aracı tercih etmemizin en temel nedeni uzun yolda güvenli yolculuk yaparken, hiçbir uzun yolu tahrik uyarısı olmadan tamamlayamadık. Ve sonuç arabanın motorunun değişimi ve ciddi rakamlar...

Garanti bitene kadar oyalandığımızı, garanti bitimi sonrasında faturanın tarafımıza kesildiğini düşünüyorum. Veya İzmir Özgörkey su pompası bahanesiyle her seferinde 2 bin gibi rakamları alarak süreci geçiştirdi. Hiç kimseden net bilgi alınamadığı gibi marka tercihimizde güven sebebi Borusan Otomotiv’e ise ulaşmak mümkün değil.

Ne müşteri odaklı bir hizmet anlayışı söz konusu ne de müşterinin yanında olma durumu!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Cumhur 25 Kasım 2019 23:15

Madem problem su pompası kadar küçüktü, niye bugün motor değişikliği öngörülüyor? Veya motor değişikliği kadar ciddiydi, 4kez su pompası niye değişti? Net cevaplarla dönüş bekliyoruz. (Eğer ciddiye alarak dönüş yapacaksanız...)

BMW Logo BMW 25 Kasım 2019 23:09

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler