16 Mart 2015

BMW Yetkili Servis Ve Yetkili Şikayet Hattı Sorunu!

BMW 1.16d kullanıcısıyım. Aracım henüz 4 aylık. Arkadan vurulma sonucu tampon hasarı aldı. Arabamı Muğla yetkili servis Oto Beyhan'a götürdüm, tam 11 günün sonunda arabamı teslim ettiler ve bu süre içinde ne bir geri dönüş ne bir bilgi verildi. Defalarca aramama rağmen her seferinde biz konuyu bilmiyoruz, size dönelim denildi. Zaten müşteri kabulleri hakikaten çok kötü. Lütfen gidilip incelensin yetkilileri tarafından. Tamponu boyamışlar o da boya atığı vardı sonra tekrar boyadılar ve bunu da ben keşfettim. Bakmasam bu şekilde teslim edeceklerdi. Teslim edilirken araba kirli ve özensiz bir şekilde verildi. Ayrıca çalışanların kötü ve haksız davranışlarıyla karşılaştım.

Koray 4.126 Okunma

Cevaplar

  • BMW Temsilcisi16 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

  • Koray 16 Mart 2015

    Yaşanan bu süreci BMW şakayet hattından ve Borusanın şikayet hattı numaralarından 3 kez şikayet etmeme rağmen tarafıma hala dönüş yapılmadı ve 1 haftadan fazla zaman geçti. Yetkili servisde yaşadığım mağduriyetim, şikayet hatlarında devam etti ve hala ediyor. BMW markasına gönül vermiş biri olarak ben yakıştıramadım ve hiç beklemezdim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön