BMW Yanlış Beyan ve Eksik Parça!

Turgay D. |

26.05.2016 tarihinde araç seyir halinde iken arıza lambaları yandı arıza tespiti yapıldı ve sorunun fem ünitesi olduğu söyledin ilave olarak 2 adet kontak anahtarımın da bozulduğu birinin tamamen çalışmadığı diğerininde çalışamaya bileceği söyledin yetkili beyanı ve yönlendirmesi üzerine mecburen 1 anahtar almam gerektiği iletildi ve siparişi verildi aracı 20.07.2016'da teslim aldım çalışmayabilir denilen anahtarın pilinin bitik olduğunu ve pil değişimi yapılıp çalıştığı söylendi diğer anahtarı orada iken sormadım eve geldiğimde arayıp yerini öğrendim torpidodaki bozuk anahtarı elime aldığımda ıslaklık hissettim dizime vurunca yoğun bir su çıktı anahtarcıya götürüp açtırdım içinden çıkan suyun normal yollarla kaçması imkansız dedi ve bir müddet kuruduktan sonra anahtar çalıştı bana yanlış bilgi vererek zorla anahtar aldırdılar ve bozuk olmayan anahtarımın bozulması için çaba sarf etmişler.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay D.
  21 Temmuz
  15:45

  Anahtarımın 2 side bozuk diye yeni bir anahtar sipariş ettirdiler Fakat Gelen anahtarında üst kısmı yok demir parçanın olduğu kısım 2 side ayrı ayrı sipariş ediliyormuş ve ücretleri farklı imiş bana bunu kimse söylemedi ve alt üst mü sadece alt mı getirtelim denmedi kendi isteklerine göre sipariş geçmişler.Ki Bozuk Dedikleri anahtarların 2 side çalışıyor Anahtarın içinden 1 çorba kaşığına yakın su cıktı. Oksit demişlerdi ( KOSİFlere gitmeden once 2side faaldi anahtarların )

 • Turgay D.
  21 Temmuz
  13:49

  Beni arayıp yapılan her işlemden sizin onayınız alındı deniyor ama kimse anahtarın içine onca suyun nasıl girdiğini izah edemiyor. Sadece biz tamir yapmıyoruz bozuksa değiştiriyoruz deniyor. Pilini bile kontrol edilmeden çalışmaz dediler ve anahtar aldırdılar

 • 21 Temmuz
  10:52

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10