23 Mart 2015

BMW Sunroof Patladı.

BMW 3.20 ied aracımla seyir halinde giderken sunroof patladı. Aracım daha 2 yaşında ve 9500 km de. Defalarca Borusan'ı aramama rağmen 15 gün sonra kendini bilmez biri yetkili olduğunu söyleyerek argo konuşmalarla bana aracın üretiminde hata olmayacağını dış etkenden olduğunu söyledi. Bana söylediklerini yazılı olarak mail yoluyla atmasını söylediğimde ne sebeple atacakmışım ne mecburiyetim var diyerek tavırlarına devam etti. Bende Borusan'a mail yoluyla da şikayet bildirdiğimi bana cevap yazmaları gerektiğini söylememe rağmen ilgilenilmedi. Aracın karoserinde sıkıştırma olduğu söylenmişti.

Can 4.622 Okunma

Cevaplar

 • Can 06 Mayıs 2015

  Ne incelemesi dönüş yok ilgi yok TOFAŞ bile aracının arkasında durur yazıklar olsun diyorum.

 • Can 30 Mart 2015

  Hali hazırda bir dönüş yapılmamış olup 1500 TL'ye su artıma cihazı satan firmalar bile ürünlerinin arkasında dururken BMW firması şikayetimi kulak arkası ediyor dönüş dediğiniz unutturma ve bezdirme politikasıdır firma adına hiç yakışmayacak bir tavır sergiliyorsunuz.

 • Can 24 Mart 2015

  20 gündür tarafıma bizim aracımızda kusur yoktur diyen borusan çözüm üretmek yerine müşterisini hem mağdur etmiştir hem de marka güvenilirliği konusunda güvenimi sarsmıştır. Bir Milletvekili adayı olarak önümden geleni ardıma koymayacağım benim ve eşimin hayatını hiçe sayan BMW ye her türlü hukuki haklarımı kullanacağım.

 • BMW Temsilcisi23 Mart 2015

  Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön