BMW Sunroof Patladı.

Can A. |

BMW 3.20 ied aracımla seyir halinde giderken sunroof patladı. Aracım daha 2 yaşında ve 9500 km de. Defalarca Borusan'ı aramama rağmen 15 gün sonra kendini bilmez biri yetkili olduğunu söyleyerek argo konuşmalarla bana aracın üretiminde hata olmayacağını dış etkenden olduğunu söyledi. Bana söylediklerini yazılı olarak mail yoluyla atmasını söylediğimde ne sebeple atacakmışım ne mecburiyetim var diyerek tavırlarına devam etti. Bende Borusan'a mail yoluyla da şikayet bildirdiğimi bana cevap yazmaları gerektiğini söylememe rağmen ilgilenilmedi. Aracın karoserinde sıkıştırma olduğu söylenmişti.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can A.
  06 Mayıs
  11:36

  Ne incelemesi dönüş yok ilgi yok TOFAŞ bile aracının arkasında durur yazıklar olsun diyorum.

 • Can A.
  30 Mart
  09:39

  Hali hazırda bir dönüş yapılmamış olup 1500 TL'ye su artıma cihazı satan firmalar bile ürünlerinin arkasında dururken BMW firması şikayetimi kulak arkası ediyor dönüş dediğiniz unutturma ve bezdirme politikasıdır firma adına hiç yakışmayacak bir tavır sergiliyorsunuz.

 • Can A.
  24 Mart
  14:26

  20 gündür tarafıma bizim aracımızda kusur yoktur diyen borusan çözüm üretmek yerine müşterisini hem mağdur etmiştir hem de marka güvenilirliği konusunda güvenimi sarsmıştır. Bir Milletvekili adayı olarak önümden geleni ardıma koymayacağım benim ve eşimin hayatını hiçe sayan BMW ye her türlü hukuki haklarımı kullanacağım.

 • 23 Mart
  16:47

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


  Saygılarımızla,
  İletişim Merkezi
  0850 252 10 10