BMW Sorunla İlgili Dönüş Yapmadı!

Erdem G. |

Kosifler Oto Bağdat Caddesinden 6 ay öncesinde aldığım 1 serisi aracımda BMW'nin fiyat politikası ve isteğim ile ilgili e-posta gönderdim fakat ciddiye alınmadı. O Dönemde Sport Paket'e ilave olarak Comfort ve Techno paket ekletmiştim, zengin donanımlı tabir ettiğim aracımın fiyatı uzun dönem beklediğim indirimler ve kur düşüşü ile 83.200 TL'ye gelmişti.

BMW'nin satışa sunduğu ve benim aracımda olan tüm özelliklerin yanı sıra o dönemde 16.000 TL ücret ödeyerek alabileceğim aksesuarlar şuanda Connect Edition paketi ile 3.000 TL farkla yani 86.200 TL'ye satılmaktadır. Üstelik Euro 3 TL seviyelerine dayanırken bu donanım seviyesine sahip araç bu fiyata nasıl verilebiliyor?

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem G.
  21 Ocak
  14:11

  İsteklerime olumlu karşılanmadı BMW bayilerini öne sürerek müşteriyi ikinci planda tutuyor. Yeniden bu markayı tercih edermiyim bilmiyorum. 170 euro olarak belirtilen ilk bakım fiyatı şuanda 280 euro olarak belirtiliyor. Bir yanda A serisi diğer yanda A3 varken neden daha kapsamlı araç alımını değerlendirmedim diye düşünmüyor değilim.

 • Erdem G.
  05 Ocak
  22:31

  2 haftadan bu yana herhangi bir geri dönüş yapılmadı.

 • 02 Ocak
  10:28

  Sayın Erdem Gök,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,
  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 1010