BMW Sıfır Bmw X1 Aracımda Boya Hatası!

Evrim M. |

Samsun Koşifler'den X1 araç satın aldım.Bir süre önce Beyaz renk aracımın Ön kaputunda boya korumanın altında sarı büyük bir leke farkettim Nitekim servise hemen götürdüğümde bu lekenin altta kaldığı boya korumadan önce olduğu anlaşıldı ancak hala dönüş yapılmadı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evrim M.
  16 Ağustos
  16:19

  Samsun kosifler bayinden 16.09.2013 tarihinde bmw x1 marka araç satın aldım. Sıfır aracımı bayi önerisiyle teslim almadan serviste 2.500 tl. Ücretle boya koruma yaptırdım. Ramazan bayramı öncesi cumartesi günü Beyaz renk aracımın Ön kaputunda boya korumanın altında sarı büyük bir leke farkettim Parlak boya koruma katmanının altında kaldıgı icin farkedilmesi cok güc bu lekeden aracımın tesliminden bu yana habersiz oldugumu düsünmekteyim. Nitekim cumartesi gunu servise hemen götürdugumde bu lekenin altta kaldıgı boya korumadan önce olduğu anlaşıldı ancak tarafıma resim cekilip borusana gonderilip cevap verilecegi soylendi hatta aracimi iki gun birakirsam tekrar kaputumu boyayacaklarini bile ifade ettiler, sifir alip boya koruma yaptirdigim aracin kaputunu boytip degerinin dusmesini istemedigim icin asla bunu kabul etmedim ve olayin imalat hatasi oldugunun arastirilmasini istedim.Ancak tarafıma ne servisten nede Dogrudan attigim mailden herhangi bir donus yapilmadi, cagri merkezini farkli gun ve zamanlarda aramama ve gun icinde bana geri donus yapilacagi bildirilmesine ragmen halihazirda hicbir sekilde tarafima donus yapilmamistir.Boyle ciddi bir kurumun boyle bir konuda bukadar ciddiyetsiz bir sekilde amatorce yaklasimi beni hayal kirikligina ugratmistir.10 yıldır serbest avukatlık yapan bir bayan olarak tüm birikimimle aldıgım özenle kullandıgım aracım ile ilgili bu talihsizlik nedeniyle üzgünüm bir an önce mağduriyetimin giderilmesini beklemekteyim..

 • 16 Ağustos
  15:50

  Sayın Evrim Macit

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 1010