27 Mart 2015

BMW Sıfır Aldığım Aracın Klima Kompresörü Değişti Ama Hala Ses Geliyor Ve Gaz Eksiltiyor!

Sıfır km 3.20 d aracımızı aldıktan yaklaşık bir sene sonra ön taraftan ses geldiği için servise götürdük. Klima kompresörünün bozuk olduğunu söylediler ve garanti kapsamında değiştirdiler. Bir iki ay sonra aynı ses tekrar gelmeye başladı. Aracı götürdük servise, (bas bas bağıran) arabanın sesini duymadıklarını ancak klimaya gaz eklediklerini hiçbir sorun olmadığını söylediler. 1 ay sonra ses yeniden gelmeye başladı. Bugün götürdüm aracı servise. Sesi duyduklarını ancak gaz ekleyince sorun kalmadığını söylediler. Kaçak olduğunu kabul etmiyorlar, ancak gazın azaldığını söylüyorlar. Araç zaten sorunlu bir kere değişim gördü ama bu hatayı kabul etmiyorlar.

Eda 5.355 Okunma

Cevaplar

  • Eda'nın Teşekkür Mesajı23 Nisan 2015

    Aracımızla ilgili tüm şikayetlerimiz Borusan Esenboğa tarafından giderildi. Servis Danışmanı Nuray Bey ve Haydar ustaya emekleri için çok teşekkürler. Daha önce gittiğimiz Balgat Servis kesinlikle bu şekilde ilgilenmemişti.

  • Eda 07 Nisan 2015

    Aracı tekrar servise çağırdılar, sesi birlikte dinledik ve sonra bir parça sipariş edip taktılar, ancak hiçbir faydası olmadı. Test aracından da aynı ses geliyormuş, yani normalmiş. Sıfır araç 4 kere servise gitti, klima kompresörü değişti, iki kere gaz eklendi, son olarak da parça takıldı ama sorun olarak kabul edilmiyor. Siz biraz titizsiniz deyip çıktılar işin içinden.

  • BMW Temsilcisi27 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön