18 Mart 2015

BMW Kusurlu Araç Satışı!

2012 Mart ayında almış olduğumuz sıfır 1 serisi aracımız fabrika çıkışı soğutma suyu eksilmekte olup konu ile ilgili altı sefer servise gitmiştir. Aracımız günlerce (44 gün) serviste kalıp. Sorun düzeltilememiştir. Avukatımız aracığıyla dava açılmış bilir kişi raporlarında fabrikasyon arıza olduğu yönünde karar verilmiştir. Halen mahkeme süreci devam etmektedir. Borusan Oto yetkilileri aracın kullanıcı hatasından kaynaklanan bir sebepten dolayı böyle olduğunu savunmaktadırlar. Sıfır alınan bir araç garanti süresinde altı (6) sefer aynı sorundan servise gitmiş ve hala daha kullanıcı hatası olduğu iddaa edilmektedir. Tüm tüketicilerin bilmesi için yazılmıştır.

Ali 5.097 Okunma

Cevaplar

  • Ali 18 Mayıs 2015

    Evet firma geri dönüş sağladı; Konunun şu an adli bir süreç içerisinde olduğu için bir şey yapamayacaklarını belirttiler.

  • BMW Temsilcisi18 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön