03 Eylül 2013

BMW Kendisinden Beklenmeyen Bir Yaklaşım Gösterdi!

BMW Borusan'dan orjinal olarak aldığım BMW 3.20 paspasının tabana sabitleyen cırt cırt diye halk arasında bilinen bağlantı tekstilleri yerinden çıktı. Borusan'a konuyu aktarıp yardım istediğimde kullanıcı hatası olduğunu ilettiler. Bu tekstil zaten tabana sabitlemek için kullanıldığından çıkartmak zordur. Kullanım hatası açıklamalarında zorlayarak çıkartılmış demeleri insanı saf yerine koyma ile eşdeğer geldi bana. Küçük bir sorunda BMW gibi bir firmadan beklenmeyen bir yaklaşım.

Özgür 1.071 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 10 Eylül 2013

    Borusandan paspasların kullanıcı hatası nedeniyle herhangi işlem yapamayacağı cevabı geldi. Bir paspasın nasıl kullanıcı hatası ile bağlantısının söküleceği çok mantıksız. Müşteri memnuniyetinde bir paspas için bunu yapıyorsa firma daha büyük sıkıntılarda nasıl tepki veriyor çok merak ediyorum. Çok yazık.

  • Özgür 07 Eylül 2013

    Çözüm için olumlu yada olumsuz bir dönüş olmamıştır

  • BMW Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Özgür Dilmen, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 1010

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön