BMW İkinci El Araç Satışındaki İlgisizlik!

Gökhan D. |

Borusan Oto adına tescilli ve ikinci el araç havuzunda yer alan fakat satışı aracı bir firmaya yaptırılan bir BMW için aracı firmanın yapmış olduğu indirimi cazip bulmadım ve araca direkt ilgili şubeden fiyat teklifi verilmesini rica ettim.

Şube satış temsilcisi sistemlerinde yer alan ve fiyatını gördüğü araca fiyat teklifi veremediğini belirtti. Bu nasıl bir ciddiyet. Sizin adınıza tescilli listelerinizde yer alan bir araca siz fiyat teklifi veremiyorsunuz ama aracı firmalar keyfine göre indirim yapabiliyor. Bu durumda sizden araç alayım mı alırsam neden alayım sorusu belirdi.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan D.
  12 Eylül
  09:24

  Kusura bakmayın teşekkür edemeyeceğim. Anında geri dönüş yapıldı ama duruma somut bir çözüm getirilemedi. Hâla bir satış temsilcisi beni arayıp detaylı bilgi alıp ilgilendiğim araca araca teklif verebilmiş değil. Bu durumda satış temsilcilerinin keyfi ve kraldan çok kralcı davrandıklarını düşünmekteyim. Bunların müşteriler ile olan görüşmeleri faaliyetleri sıkı bir şekilde takip edilmeli. Aynı aracı gidip borusan dışında, şahıstan alacağım.

 • 11 Eylül
  17:12

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10