14 Mayıs 2015

BMW İkinci El Araç Satışında Yanıltıldım!

17.04.2015 tarihinde Borusan İnciroğlu Otomotivden 2014 model 320i Modern line model 2. el araç aldım. Aracı altıktan sonra altında bulunan korumalıkların kırılmış olduğunu, bir çok kısmının deforme olduğunu gördüm.

Araca herhangi bir güvenim kalmadığından aracın geri alınmasını talep ettim, ödenmiş olan katma değer vergisini benden almamaları için zar zor ikna ettim ama kur farkını benim ödemem gerektiğini söylediler.

Aracı satarken sıfır araç gibi sattılar ama satıştan sonra ikinci el araç alıyorsunuz olayına getirdiler aynı zamanda düşük fatura kestiler. Müşteri ilişkileri temsilcisi tamamen firma lehine çalışmaktadır. Mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim.

Ersin 3.586 Okunma

Cevaplar

  • Ersin14 Mayıs 2015

    İnciroğlundan geri dönüş yapıldı Deniz Hanım, kendi cebimden ödeyerek BMW yetkili servisinde yaptırdığım parçanın parasını ödeyemeyeceklerini, kalan eksiklikler için Kayseri'ye gitmem gerektiğini (Şanlıurfada olduğumu belirtmeme rağmen), başka BMW servisinde yaptıramayacaklarını, gitsem bile yakıt masrafımı karşılamayacaklarını açık şekilde tarafıma beyan etmiştir onlara güvenmediklerimi bildikleri halde dalga geçer gibi hala kendi servislerine çağırıyorlar ve benim ikna olmadığı belirtiyorlar. 

  • BMW Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön