16 Mart 2015

BMW Ekran Arızası!

2014 Ekim ayı gibi Borusan Oto'dan aldığım sıfır kilometre BMW 3.20i aracım da ekran arızası bulunmaktaydı. Araca 4-5 defa resetleme işlemi yaptılar sorun çözülmedi. 15 gün Almanya'dan parça beklemem gerektiğini bildirdiler, emanet bir araç verdiler.

20 gün olmasına rağmen daha sorunum çözülmedi. Aracımdaki arızanın büyük bir arıza olduğunu düşündüğümü ve aracıma güvenle binemeyeceğimi bildirdim. Kendilerine yeni bir araç ile değiştirmelerini veya aracımı ödediğim miktardan alıp üst segment bir araç ile farkını vermem sureti ile değiştirmelerini söyledim bu konuda da olumlu cevap alamadım. Aracımı içime sinerek kullanamayacağım ve kendimi ve ailemi güvende hissedemeyeceğim. Şikayetçiyim!

Oguz 4.682 Okunma

Cevaplar

 • Oguz 16 Mayıs 2015

  BMW müşteri hizmetleri, kesinlikle memnun değiliz sizden.

 • Oguz 16 Mayıs 2015

  Sayın Şikayetvar yetkilileri, bu şikayetimde kesinlikle beni yalnız bıraktınız. BMW müşteri hizmetleri müdürünün iki yüzü var. Önce iyi yaklaştılar, aman efendim halledelim işinizi aman siz şikayet etmeyin size 2 yıl ücretsiz servis hizmeti verelim diye. Kayıtlarda var. Kabul etmedim. Yeni araç verelim dediler. Bana araç seçenekleri sunmaya başladılar. Sonra zaman kazanıp yasal süre dolmasına 1 gün kala noterden ihtar çektiler arabanızı alın, 30 takvim günü değil 30 iş günü diye bizi aldatmaya çalıştılar. Ben hayatımda böyle rezalet görmedim. Servis parasını bile aldılar. Hakkımı helal etmiyorum. Böyle iyi bir markanın böyle rezil bir temsilciliğinin olması beni ziyadesi ile üzdü. Hakkımı arayacak avukat arıyorum, lütfen yardım da bulunun.

 • Oguz 26 Mart 2015

  Sayın İlgili Nerede ise 1 ay zaman geçmesine rağmen halen sorunum çözülmüş değil. Yetkililer sürekli gelecek hafta sorun çözülecek diye erteleyerek işi uzatmaktalar. Kesinlikle aracımı gönül rahatlığı ile kullanmayacağım. Aracımın yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum. İyi çalışmalar

 • Oguz 19 Mart 2015

  Sayin Ilgili, sikayetim ile Ilgili, müşteri hizmetlerinden geri dönüş sağlanmadı. Sorunum çözülmedi. BMW - Borusan in bu yaklaşımı hiç memnun bırakmadı beni. Kesinlikle aracımın değiştirilmesini istiyorum. Bu araci kullanmak istemiyorum. Konuyu, BMW - Almanya, t. c. Devleti tüketici hakları Birimleri ve özel tüm şikayet mercilerine taşıdım. Yeni araç verilmeyecekse yasal haklarımı da kullanacağım ve bu markayı kesinlikle hayatımdan çıkaracağım.

 • BMW Temsilcisi16 Mart 2015

  Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön