BMW Dolu Dolayı Aracımda Çökmeler Oluştu!

Arda K. |

6 Ağustos 2014 tarihinde İstanbul genelinde yağmur ve dolu yağışı gerçekleştiğini Meteroloji Genel Müdürlüğü'nün internet sayfasından öğrenebilirsiniz. Bu yağışlı gün İstanbul Şekerpınar mevkiinde dış otoparkta park halinde bulunan aracımın her yerinde 10-15 adet ,derinliği 3-5 mm olan noktasal çökmeler oluştu. Başka hiçbir marka ve model araçta görülmeyen bu hasarın doğal hava şartları sayılan hafif bir dolu yağışı sonrası sadece BMW marka araçlarda görülmesi sonrası Borusan Otomotiv AŞ yi aradım. Bana kaputun zaten alüminyum olduğu ve çökmenin doğal olduğu söylendi. Zararın karşılanmasını istediğimde mümkün olmadığı söylenildi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arda K.
  07 Kasım
  08:55

  Borusan hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. Dİğer arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla onlarında BMW marka aramalarında göçükler bulunmakta olduğunu öğrendim. Hiçbir şekilde kimseye bir yardımda bulunmuyorlar bu konuda.

 • Arda K.
  11 Ekim
  11:27

  BMW'nin yaptığı dönüş sonrası 10.000 kadar bir masraf olduğu söylenildi. Firma hiçbir şekilde ödeme yapmaya yanaşmadı. Bize dönüş yapan kişi zaten firma sekreteriydi yağışın doğal afet olduğunu bu sebeple de hasarın karşılanmayacağını belirtti. Resmi hiçbir kaynak o gün olan dolu yağışını afet olarak ilan etmediğini söyledğimiz halde birşey yapılmayacağını söyledi. BMW den hiç memnun değiliz. Tüketici mahkemesinden dava açmayı düşünüyoruz.

 • 08 Eylül
  10:43

  Sayın Arda Kekilli,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,
  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 1010