BMW Disk ve Balatalar Ses Yapıyor.

Ömer G. |

Kayseri inciroğlu BMW (Borusan yetkili bayisinden) 21-11-2015 tarihinde almış olduğum 1.16d otomatik aracın aldığım günden itibaren fren yapınca disklerden ötme sesi gelmekte. Durum satış danışmanı B** H** ilk andan itibaren bildirilmiş olup. Daha sonra balataların oturma süreci olabileceğinden 1500 km ye kadar sorun devam edince servis danışmanı o** b** konu yönlendirilmiş. Bu süreçten sonra 3 kere serviste temizlik falan yapılmış olup disklere sorun giderilememiştir. Son olarak o** b** durumu Borusan otoya mail atacağız Borusan oto dönüş yapacak demiştir. Oradan gelecek cevap doğrultusunda hareket edeceğiz demiştir. Ancak Borusan oto kullanıma bağlı ya da tozlanma gibi dış etkenlerden dolayı olabileceğini yapabilecekleri bir şey olmadığını bildirmişlerdir. Bu problem araç alındığı ilk günden itibaren devam etmekte olup kullanıcı hatasından kaynaklanacak bir durum değildir.

Etiketler :

Disk/Kampana Fren

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer G.
  19 Nisan
  22:35

  Araç 4.kez servise çağrılmış olup tekrar balatalara bakılmıştır. Temizlik işlemi tekrardan yapılmıştır ancak problem aynı şekilde devam etmekte. Sivas dan Kayseri'ye 4. kere gideip gelip masraf etmiş olmaktayım. Böyle sorunun çözülmeyeceğini bilseydim. Ücreti karşılığında balataları değişimini gerçekleştirirdim.

 • 04 Nisan
  09:48

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10