17 Ekim 2014

BMW Borusan Avcılar Servis Hizmet Yetersizliği!

BMW 5.25xd aracı 23.07.2014 de Avcılar Servisine bakımı için götürdüm. Bakımın yapıldığı, motorda sorun olduğu bu sorunun zaman alacağı ve garanti kapsamında bayram sonrasında yapılabileceği belirtilerek tekrar getirilmesi istendi. 04.08.2014 tarihinde Borusan Avcılar'a araç motordaki sorun için götürüldü. Aracı garanti kapsamında yaptıklarını beyan ettiler. Teslim alındıktan 1 ay bile geçmeden aracın motorundan yanık kokusu gelmeye ve duman çıkmaya başladı. Motor kapatıldıktan sonra saatlerce soğutma sisteminin çalıştı, motor soğumadı. 08.09.2014 tarihinde İstinye Servis'e götürüldü. Yine günlerce sorun için beklendi. Sorun halen daha devam ediyor. Şikayetime cevap veren yok. Çözüm üreten yok.

Kerim 5.936 Okunma

Cevaplar

  • Kerim 23 Ekim 2014

    BMW satın almayı tavsiye etmiyorum. Satış sonrası hizmet ve destek uygulamalarında sınıfta kalıyorlar. Sattıktan sonra hiç kimse sizinle ilgilenip yanınızda olmuyor.

  • Kerim 23 Ekim 2014

    Sayın İlgili, sorunuma halen daha bir çözüm bulmadınız. BMW nin ilgisiz ve umursamazlığı markasına yakışmıyor. Bundan sonraki süreç Almanya BMW şikayeti olacaktır, sonuç alınamaz ise hukuki yollara başvuracağım.

  • BMW Temsilcisi17 Ekim 2014

    Sayın Kerim Altıntaş Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 1010

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön