BMW Borusan Avcılar Servis Hizmet Yetersizliği!

Kerim A. |

BMW 5.25xd aracı 23.07.2014 de Avcılar Servisine bakımı için götürdüm. Bakımın yapıldığı, motorda sorun olduğu bu sorunun zaman alacağı ve garanti kapsamında bayram sonrasında yapılabileceği belirtilerek tekrar getirilmesi istendi. 04.08.2014 tarihinde Borusan Avcılar'a araç motordaki sorun için götürüldü. Aracı garanti kapsamında yaptıklarını beyan ettiler. Teslim alındıktan 1 ay bile geçmeden aracın motorundan yanık kokusu gelmeye ve duman çıkmaya başladı. Motor kapatıldıktan sonra saatlerce soğutma sisteminin çalıştı, motor soğumadı. 08.09.2014 tarihinde İstinye Servis'e götürüldü. Yine günlerce sorun için beklendi. Sorun halen daha devam ediyor. Şikayetime cevap veren yok. Çözüm üreten yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerim A.
  23 Ekim
  22:46

  BMW satın almayı tavsiye etmiyorum. Satış sonrası hizmet ve destek uygulamalarında sınıfta kalıyorlar. Sattıktan sonra hiç kimse sizinle ilgilenip yanınızda olmuyor.

 • Kerim A.
  23 Ekim
  22:44

  Sayın İlgili, sorunuma halen daha bir çözüm bulmadınız. BMW nin ilgisiz ve umursamazlığı markasına yakışmıyor. Bundan sonraki süreç Almanya BMW şikayeti olacaktır, sonuç alınamaz ise hukuki yollara başvuracağım.

 • 17 Ekim
  16:01

  Sayın Kerim Altıntaş

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 1010