01 Kasım 2016

BMW Borusan 4.5 Aydır Dönüş Bekliyorum.

Haziran ayında 2.el aldığım aracımın, 2.günü rot balans gibi bir sorunu vardı. İlgili kişi ve birimlere durumu izah ettim. Bana en kısa sürede dönüş yapacaklarını söylediler ama bugün tam 4 buçuk ay olmasına rağmen hiçbir şekilde dönüş yapan olmadı. Yaklaşın 10 gün önce aracımda oluşan cam hasarı ile ilgili bilgi almak için servisi aradım ama nafile, hiçbir şekilde cevap veren olmadı. Geri dönüş yapılması için mesaj bıraktım, yine cevap yok.

Borusan'ın sayfasında ilgili şikayet formuna şikayetimi belirttim ama nafile yine dönüş yapan olmadı. En son müşteri hizmetlerine ulaştım. 3 görüşmemde de şikayetimi ve talebimi ısrarla acil olduğunu iletmeme rağmen, yine dönüş yapan olmadı. Yani anlayacağınız size araç satana kadar, sonra Borusan'ın umurunda değilsiniz.

Uğur 5.878 Okunma

Cevaplar

  • Uğur03 Kasım 2016

    Şikayetvar sayesinde bana ulaştılar utanmadan da bunu kabul ettiler. Şikayetvar ailesine teşekkür ediyorum.

  • BMW Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön