BMW Bitmek Bilmeyen Kasıntı.

Ümit B. |

2014 yılında oto dan 3.20d m paket yeni araç satın aldım. Aldığım günden bu yana aracın içerisindeki seslere bir türlü çare bulamadılar. Bir seferinde bir yada iki gün aracı serviste bekletip incelemelerine rağmen herhangi bir çözüm üretemediler. Daha sonra tekrar görüşmeme rağmen abi bu araçlar öyle içerisinden çok ses gelir yapacak bir şey yok hepsinde aynı sıkıntı var dediler.

Madem aracınız sıkıntılı neden insanlara 200.000 lira gibi rakamlara araç satıyorsunuz. Biz parayı sokakta kazanmıyoruz gelip sizden araba almıyoruz. Lütfen bu sorunuma en kısa zamanda çözüm bulun. İki gün önce arabamı yıkatırken dikkat ettiğim bir diğer konu ise bagaj kapağındaki kasmadan dolayı tampon ezilmiş.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit B.
  05 Mayıs
  18:51

  Sayın BMW yetkilileri firmanızdan bir dönüş olmuştur ama asıl konu ile ilgili bana herhangi bir bilgi verilmemiştir. Sadece iletişim bilgilerimi güncelleyip telefonu kapattılar

 • 04 Mayıs
  13:54

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,
  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10