10 Ocak 2015

BMW Bayi Premıum Selectıon Standartları.

Sıfır araç almak için sahibi bulunduğum BMW'leri takas için Borusan bayine götürdüğümde hiçbir zaman fiyat veremediler. Arabalarımın hepsi km ve model yılı olarak BMW premium selection 2.el standartlarına uygun araçlardı. 4 ay önce hala sahibi olduğum f10 535'i model aracımı takasa verip yeni X4 için Adana Borusan'dan fiyat istedim fakat aracımı değerlendiremeyeceklerini söylediler.

Bugün yani 09/01/2015 tarihinde yine sahibi bulunduğum 2011 model 20 km'deki z4 3.5i aracımı takasa verip x5 almak istediğimi söyledim ve tekrar olumsuz cevap aldım. Soruna çözüm arayıp aracımın konsinye alınması durumunda yeni x5 almak istediğimi söyledim fakat geri çevirdiler. Premium selection standardı nedir?

Necati 5.031 Okunma

Cevaplar

  • Necati 19 Mart 2015

    Hala bir çözüm için arayan veya değerlendiren olmadı sadece buraya yazdığımın aynı gününde bir yetkili arayıp olayı değerlendirip en kısa sürede dönüş yapıcağız deyip kapatıyor. Bir daha bu markanın yanından bile geçmeyeceğim.

  • Necati 27 Şubat 2015

    Müşteri hizmetleri danışmanınız geri dönüş yaptı ama çözüm için değil sadece çözümden memnun oldunuz mu diye sormak için arandım. Olmayan çözümden nasıl memnun olabilirim diye sordum yine en kısa zamanda dönüş yapılacağını söyleyip kapadılar. Üzerınden haftalar geçmesine rağmen arayan soran hala yok.

  • BMW Temsilcisi10 Ocak 2015

    Sayın Necati Bartu BOLKAN , Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön