BMW Arka İki Kapı İzolasyonu Çürüdüğünden Dolayı Aracın İçinde Su Birikiyor.

Mehmet A. |

BMW aracım 2011 model 5.20 hasarsız olan aracımın kapının içinde bulunan izolasyonundan dolayı aracımın arka paspaslarına çıkacak kadar su dolması ile servise gönderdim ve bunu BMW Türkiye'nin karşılamadığını söylemesi mantık dışı. O zaman ön kapılardaki izolasyonunun da bozulması gerekirdi.

Bu kadar zamanda arka kapılardan su almış olması doğal değil çürük malzeme olduğunu düşünüyorum. Kapılarımın orijinal olması bu kusuru Fabrika çıkışlı hata olarak nitelendiriyorum daha önce de bu sınıfta ve BMW olarak sıfır araçlarım oldu böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  08 Ocak
  15:44

  Kosifler bayi olarak ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum BMW için tüm düşüncelerim olumsuzdur alakasız bir arıza için bena fatura kesmeleri sonderece yanlıştır bu şekilde arıza yapan başka araçların olduğunu düşünmüyorum bu segmentteki tüm araçlar içinde aynı arıza biçimi bakımından arıza değil kusur sayılacağını düşünüyorum

 • Mehmet A.
  08 Ocak
  15:42

  Kosifler bayi olarak ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum Bmw için tüm düşüncelerim olumsuzdur

 • Mehmet A.
  17 Aralık
  16:03

  cevap verilmedi hala cevap bekliyorum şikayetimin altında cevap verildi görünmesi rahatsız edici

 • 11 Aralık
  09:43

  Sayın Mehmet Akça,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10