BMW Araçta Fabrika Hatası!

Hasan A. |

2012 model aracım aldıktan 2 gün sonra bozulmuştu(elektronik arıza),servise götürdüm sorunu bulamadık bir daha ki sefere bozulur bozulmaz getirin dediler bende öyle yaptım yaklaşık 2 ay sonra bozuk ve motor çalışır halde bıraktım. Bana döndüklerinde yapabileceğimiz bir şey yok,aracı yine arızasız getirmişsiniz dediler. Bu sefer tedbirliydim oradaki sekreter ile arızanın fotoğrafını çekmiştim,resmi gönderdim ses yok 3 gün sonra ben arayınca gelip alabilirsiniz biz bir kaç işlem yaptık ama tekrar yapabilir arızayı emin değiliz dediler.Hem kusurlu mal satıp hem çözemiyorsunuz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  12:30

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10

 • Hasan A.
  01 Nisan
  02:32

  Aracım 40000 km de ve 3 yıllık. 3 tane arıza gösterdi ve yolda bıraktı. Borusan Avcılar a bıraktım aracımı. Tabi yine çözemedik edemedik. Araba tam 12 gün serviste kaldı işçilik üstüne işçilik aldı ve aracın bana teslim günü geldi. Bana söylenen araçla test sürüşü yapıldığı. Tam 150 km yol yapılmış ve saat 23:30 dada kullanılmış. Borusan çalışanları araçları günlük işlerinde kullanıyor (başka ispatlarım da var yazmayacağım şimdi) Aracı aldığım gün aynı arızaları verince çıldırdım ben o kadar parayı aracı 30 dk kullanabilmek için mi verdim ayrıca başka bir arıza belirttim yapılmadan bana teslim edilmiş (yaptık dediler). Anlayacağınız para tuzağı sahtekarlıktan başka bi şey değil bulamadıkları arıza için yalandan parça değiştiriyorlar ve fazla işçilik alıyorlar. En yakın zamanda tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum. Borusan oto ve servisi tavsiye etmiyorum