BMW Aracımın Sorunuyla İlgilenmiyor!

Onur U. |

03/06/2013 Tarihinde sıfır aldığım ve servisine düzenli olarak götürdüğüm 16 ** *** plakalı 2011 model 3. 20 D marka aracımı sitenin kapalı otoparkına aracımı koyup evime çıktım aracım belli bir süre sonra kendi kendine yandı oturduğum sitede 16 adet güvenlik kamerası ve 2 adet 24 saat duran güvenlik görevlisi bulunmaktadır aracımı sitedeki otoparka koyarken siteye giriş yaparken vede evime çıkarken çekilmiş video kayıtlarımıda savcılık kararı ile aldırıp teknik otoya verdim aracımı tam 20 gündür araştırıyorlar benden istedikleri tüm evrakları vermeme rağmen bir tek dönüş açıklama yapmıyorlar her hafta dönüş yapacağız sizin mağduriyetinizi gidereceğiz diyorlar teknik oto ve BMW'den şikayetçiyim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur U.
  12 Ağustos
  10:04

  ne zaman mağduriyetim giderilecek acaba halen dönüş yapılmadı

 • Onur U.
  27 Haziran
  20:22

  Cidden dünyanın en saçma bir servisi o servis müdürü yüzünden daha Bmw ye binmem adıma kayıtlı 4 adet daha Bmw var hepsini satılığa çıkardım ve bu olayı medyaya kadar taşıyacağım tofas markası bile daha kurumsal ve daha sağlıklı güven dedikleri araç kendiliğinden yandı ya içinde çocuğum ailem olsaydı o zaman medya yazardı beni cinnet geçiren. Koca teknik otoyu Bmw yi kana buladı diye o zaman haber olurduk

 • 24 Haziran
  11:51

  Sayın Onur,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10