BMW Aracımın Sorunu Garanti Kapsamına Alınmıyor!

Selim S. |

1 yıl önce aldığım ve pişman olduğum 525 xd BMW aracın tüm aliminyum çıtalarında problem oluştu. Garanti kapsamında olduğu için Borusan İstinye bayisine götürdüm, problemin yıkamadan kaynaklandığını hiçbir işlem yapılamayacağını ücreti mukabilinde değiştirileceği söylendi. Oysaki aynı tarihe 2 adet aynı araçtan alındı ikiside aynı yerde yıkanıyor ne hikmetse benim aracımda problem oluştu diğerinde hiçbir problem yıkama kabul ettiremedim.

Almanya'ya 3 kere mail attım tenezzül edip geri mail bile atmadılar. Borusan otoya şikayet maili attım çok işleri olduğu için takip bile etmediler. Bu araç BMW değilde Tata olsaydı müşteri memnuniyeti adına bir arar sorarlardı. Herhalde bu tavır BMW'ye yakışmıyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim S.
  10 Ekim
  15:13

  hiçbirşekilde memnun olmadım bmw markasını kesinlikle tavsiye etmiyorum tek el olmanın rahatlığını yaşıyorlar istedikleri gibi oynatıyorlar ama tüketici bilinçlendi artık siz bu kafada gitmeye devam edin ama tüketici mahkemeleri var orada görüşürüz.

 • 07 Ekim
  11:59

  Sayın Selim Semerci,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,
  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 1010