BMW Aracımın Premium Selection Hikayesi.

Bekir Ş. |

Ocak 2013 tarihinde Borusan Oto Avcılardan 1 adet BMW 3.20 dizel Araç aldık aracımızın satış yetkilisi V**** beydi. Araç BMW'nin BMW premium selection onaylı kullanılmış otomotiv konseptinde satış yapıldı. Aldıktan 1 hafta sonra aracın kapı nikelajlı çıtalarında atmalar oldu V**** beye ilettik aynı araçtan gelince değiştireceğini söyledi.

Bir süre sonra servis de iken sorunu bildirdik yine bir çözüm bulunamadı. V**** beye gittik sorunu halledeceğini söylemesine rağmen 2 senedir hiçbir şey yapmadı. V**** beye bu çıtayı bizim bu hale getirdiğimizi mi düşünüyorsunuz diye sorduğumda hayır aynı çıtadan olan Araç beklediğini söyledi. Bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz veya nasıl çözülecek.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir Ş.
  12 Ocak
  12:37

  BMW firması tarafından hiçbir çözüm üretilmedi klasik benim müşteri sorunum yok siz şikayet etseniz ne etmeseniz ne politikasıyla işlem sonlandırıldı yani dediğim gibi Premium Selection hikaye
  yazmamdaki sebep BMW den ikinci el araç almakla galeriden almak arasında bir fark yok olan tek şey cebinizden çıkan fazla para herkese saygılar

 • Bekir Ş.
  24 Aralık
  20:13

  sorun halen çözülmedi

 • Bekir Ş.
  11 Kasım
  17:45

  Şu ana kadar beni ne arayan ne soran oldu ,borusan otoda zaman kavramı çok yavaş işliyor galiba

 • 06 Kasım
  13:31

  Sayın Bekir Şahin,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 1010