01 Nisan 2013

BMW Aracımın Lastiklerinde Çatlak Oluştu!

Borusan çıkışlı Bmw araçta kendi şeçimleri olarak continental marka lastik kullanmışlar ancak eksperin söylediğine göre Türkiye'de kullanılacağı belirtilmediğinden 15000 kmde kılcal çatlaklar oluştu zararın tazmini konusunda Borusana mesaj iletildi.

Cevaplar

 • Hasan Serdar B.26 Nisan 2013

  Bmw iletişim merkezine: Bmwnin kullandığı Continental lastiklerini protesto amacı ile haziran ayı başında mağdur olan tüketicilerle Ankara Balgat Bmw servisi önünde basın davet edilerek Bmw ve Continental ürünlerini boykot çağrısı yapılacaktır . Continental bir otomobil için hayati öneme haiz lastik ve balata üretimini yapmaktadır Bmw de bunları kullanmaktadır.

 • Hasan Serdar B.11 Nisan 2013

  henüz bir dönüş sağlanmadı

 • Hasan Serdar B.04 Nisan 2013

  Bmw bir kısım parçalarını değişik firmalara yaptırır camları pilkington yapar fren balataları ve lastik continental kısaca bir müteahhit firma olarak görebiliriz.Müteahhit firma kullandığı malzemelerden sorumludur . Türk tüketicisi nasıl olsa sorgulamaz anlayışı yanlıştır.

 • Hasan Serdar B.01 Nisan 2013

  Firma ile görüşüldü continental lastik kaplamalarının ülkesel olarak yapıldığını Bmw nin bu durumu siparişinde belirtip belirtmediğine ilişkin kuşkulu.Bmw bu konuda yazı istedi eksper gizli bilgi Bmw bunu bilemez diyor. Eksper özgür bey hazırladığı raporun Türkiye yasalarına göre bu şekilde yazılabildiğini söyledi.Yaşlanma tabirini raporda yazamayacaklarını söyledi. Tüketici artık hakkını aramalı yasalara uyarlanmış raporlar araştırılma yapılmadan verilen siparişler son bulmalı.

 • BMW Müşteri Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın Hasan Serdar, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 1010

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön