BMW Aracımdan Zincir Sesi Geliyor.

Ramazan S. |

2012 BMW 3.16i aracımdan şıkır şıkır bir ses geliyor motor bölümünden videosunu bile çektim park sensörü takılı kaldı ezik var tamponda diye bana 583 TL fatura ediyorlar. Daha önce birlik borusan bayisine Rutin bakıma bıraktım aracı hiç incelememişler ve bakımlarını yaptık deyip teslim ettiler aracı ve şimdi tekrar birlik borusan bayisine kontroller için bıraktım aracı bakalım ne sonuç gelecek.

Ayrıca ses yalıtımıda çok kötü BMW'ye yakışmamış 100 bin TL ödeme yapıp bu tip sorunlar yaşamak çok üzücü ilk ve son olur bir daha BMW mi asla sadece görüntü var.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan S.
  28 Ocak
  17:53

  Bmw f30 a fiat linea gibi binen sanırım bir ben degilimdir ses yalıtımı sıfır sanzuman tıkırtıları ruzgar sesi vb\' bircok sıkıntısı olan bu aracı üretmeniz ve satışa sunmanız bmw\'a yakışmamış bmw alacagıma bir daha linea alırım eşşek niyetine binerim saygılar bu satırlarıda girdigim bütün forumlara yazacağım saygılar

 • 15 Ocak
  12:58

  Sayın Ramazan SAVAŞ ,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,
  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10