BMW Aracım Servisten Kusurlu Teslim Edildi!

Melek B. |

BMW markalı aracımızı servis bakım için Esenboğa yolunda bulunan Borusan oto servisine götürdük. 1, 5 gün arabamız orada kaldı ve aracı teslim aldığımızda aracın ön kaporta kapağında ve sağ arka kapısında çökme olduğunu fark ettik. Bize aracı özellikle mesai saatlerinin bitiminde teslim ettiler ve kontrol için de aracın kaportası açık olarak gösterdiler. Aracı teslim alıp ayrıldıktan bir süre sonra fark ettik ve mesai bittiği için geri dönemedik.

Pazartesi aradığımızda ise aracı teslim ettiklerinde böyle bir şey olmadığını söylediler. Her ne kadar güvenlik kameralarına bakacaklarını söylemiş olsalar da daha önce de aynı serviste çok sorun yaşadığımız için güvenemiyoruz.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melek B.
  06 Temmuz
  00:16

  Bir daha asla borusan otodan servis hizmeti almayacağız ve kendilerine asla güvenmiyoruz, ayrıca BMW, land Rover ve mini cooper araçları servis hizmeti için borusan oto en büyük talihsizliktir. şikayet sonucunda bizim ısrarla hasarın orda olduğunu söylememize rağmen üstün körü bir güvenlik kamerası görüntülerini izlediklerini söyleyerek aracımızın orada her hangi bir hasar görmediğine karar verdiler. uğradığımız haksızlığı bmw\'nin almanyadaki en üst yetkililerine ileteceğiz ve yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağız.

 • 02 Temmuz
  14:29

  Sayın Melek,

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, şikayet kaydınız oluşturularak ilgili birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  Saygılarımızla,
  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 1010