BMW Aracım Çalındı!

Selahattin S. |

28.08 tarihinde 8,9 saatleri arasında aracımız kartal adliyesinin önünden çalındı ve Borusan oto genel merkezi aradık ve aracı sistem üzerinden kilitlemelerini ve aracı hareket halindeyken durdurmalarını istedik ve yer tesbitini istedik, böyle bir şey mümkün olmadığını söyledi, şimdi aracım yok, emniyet bulmuyor, kasko parayı vermiyor ve şuan ben mağdur durumdayım. Ünlü kurumsal oto aracı sattı parasını aldı koydu cebine!

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selahattin S.
  12 Kasım
  10:45

  Sn.. BMW Türkiye de iyi derecede araba satışınız var insanlara o kadar yüksek vergiler ödeterek büyük paralara araba satıyorsunuz bari müşterilerinizi düşünün araçlara takip sistemi falan takın araç a koyduğunuz sos sistemini de devreye sokunuz arabam çalındı hasarlı geldi Anadolu Sigorta çok sahtekar bir firma hasarımı karşılamıyor neymiş araç anahtarları üzerinde gitmiş aracı emniyet bulmuş geri gelmiş o ne olacak yok ödemem saçmalık ya

 • 12 Ekim
  14:00

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10