BMW Araç Hasarında Gereksiz Parça Değişimi!

Fatih Emrah E. |

Yaptığım ufak bir kaza sonucu BMW 116i m sport modelinde aracımın ön tamponunda göçük ve çizikler, çamurlukta ufak bir kasılma ve marşpiyel de boya işi çıktı. Aracımı yaptırmak Avcılar Borusan Oto servisine götürdüm. Anadolu Sigorta'dan gelen ekspertiz ile tampon ve çamurluk değişimi marşpiyel boyanması gerekli diye karar vermiş. Fakat daha önce gösterdiğim yerlerdeki ismi duyulmuş bu işte işini layıkıyla yapan firmalar tamponu düzeltebileceğini çamurluk çok basit boya bile gerekmez dediği imalatlara Borusan Oto servisi yaklaşık 10.000 TL gibi bir masraf çıkabileceğini söyledi. Borusan kendini çıkarlarını düşündüğü için benim aracımın değer kaybını önemsemiyorlar. Şikayetçiyim!

Etiketler :

Expertiz Hizmeti Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Emrah E.
  11 Eylül
  10:46

  Öncelikle Aynı gün içinde dönüş yaptığınız ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Aracın hasarının dediğim şekilde yapılabildiğini fakat işçilik gün ücretlerinin parça değişiminden daha pahalı olacağı için experin de buna yanaşmayacağı bana bildirildi. Ne yapalım yetkili servis denilince fiyatlara bayağı artıyor bunu kabullendim yapacak bir şey yok.

 • 05 Eylül
  11:36

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


  Saygılarımızla,

  BMW İletişim Merkezi
  0850 252 10 10