27 Mart 2015

BMW 5.20 Araç Arızası / Satış Sonrası Hizmet.

2013 Haziran'da sıfır aldığım 5.20 araç sürekli arıza çıkarmakta, servise gitmektedir. 1.5 yıl içerisinde 4 kez servis gördü 3 kez yolda kaldım 2 kez telefonla şikayet ilettim dönüş olmadı 1 kez internet kanalı ile şikayet ilettim. BMW'yi tercih edip dünya para verip satış sonrası muhatap bulamamak marka itibarını gözümde bitirdi.

8 senedir BMW kullanıyorum ben ve çevremdeki insanlar artık size güven duymuyoruz. Garanti kapsamında olan aracın değiştirilmesini talep ediyorum. Konuya ilişkin Almanya'daki yetkililere de mail atılarak durumun vahimiyeti bildirilecektir.

Ahmet 4.720 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 30 Mart 2015

    Şikayetime ilave olarak; Aracım günlerdir Oztorun Oto servisindedir. Bir yetkili de arayıp, aracınız şu gün teslim edilecek, sorunu şudur dememiştir. Ayrıca tarafıma araç da verilmemiştir. Günlerdir beni araçsız bırakan, işlerimin aksamasına sebep olan ve müşterisini bilgilendirmek konusunda sorumsuz davranan Oztorun Oto da şikayetime konudur. Acil değerlendirilmesi gerektiği konusunda bilginizi rica ederim.

  • BMW Temsilcisi27 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup, kayıt altına alınarak ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu ile ilgili Müşteri İlişkileri Danışmanımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır. Saygılarımızla, BMW İletişim Merkezi 0850 252 10 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön