17 Ekim 2017
#9700941

Blutv Smart TV Uygulaması Çalışmıyor

Blutv'ye üyeyiz ücretini ödüyoruz ancak tek keyifli olan yerde yani Smart TV uygulaması açılmıyor. Yüklenme animasyonu oynuyor ama yüklenmiyor, açılmıyor. Destek de sıfır nasıl çözüleceği belli değil.

Aykut Aykut 9.557 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aykut20 Ekim 2017

    Sayın yetkili, benimle iletişime geçildi ve Smart TV uygulamanızda güncelleme olduğu, uygulamanın bir an önce tekrar çalışabilir hale getirileceği bilgisi iletildi. Özür amaçlı 7 gün ücretsiz olarak kullanım süresi uzatıldı. Geri dönüş hızlı oldu, ilgiden memnun kaldım bunun için teşekkür ederim ancak bir uygulamanın 5 haftada düzeltilememesi işi internet yayıncılığı olan bir firmaya yakışmadı. Teşekkür ve düşüncelerimi paylaşmak istedim, kolay gelsin.

  • Blutv Temsilcisi19 Ekim 2017

    Sayın ilgili, Müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından kullanıcımız ile irtibata geçilmiştir. Saygılarımızla BluTV

  • Blutv Temsilcisi17 Ekim 2017

    BluTV Müşteri Hizmetleri olarak geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış ve değerlendirmeye alınmıştır. Konu ile ilgili müşteri hizmetleri ekibimiz sizlerle iletişime geçeceklerdir. Görüşlerinizi paylaşmak veya yardım talebinde bulunmak istediğinizde bize “0 850 210 52 58” numaralı hattımız ve www.blutv.com.tr/iletisim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, BluTV

Ziyaretçi Yorumları