30 Ağustos 2013

Bluelight Benzinli Çalı Tırpanı 1. Depoda Bozuldu!

BİM mağazasından aldığım Bluelight marka benzinli çalı tırpanımı kurdum. Kurşunsuz benzin ve 2 zamanlı özel yağından da satın aldım. Kutusunda verilen ölçü kabına göre kaşımı hazırladım.
biçmeye başladım. 3. depodayken motor bir anda durdu. Bir daha çalıştıramadım. Müşteri hizmetlerine 4. günün sonunda nasıl olmuşsa ulaştım. kaydını aldılar Aras Kargo'ya verdim gönderdim.

Aradan 1 aydan fazla zaman geçti aradım bana ya kurşunsuz benzin kullanmadınız ya da 2 zamanlı yağ kullanmadınız dedi E** hanım. 29 ağustos 2013 saat 17. 20’de 10 dakikanın sonunda. Garanti dışı kalmışız. Ya 140 tl masraf ile yaptırabiliriz ya da yaptırmadan 40 tl arıza tespit ücreti dediler. Yaptırmadım. Sikayetvar'a havale ediyorum.

Adem 4.669 Okunma

Cevaplar

  • Adem21 Ocak 2014

    Tüketici hakem heyetine başvurdum. Arızalı olduğunu onayladılar. Konuştuğum tüketici hakem heyeti görevlisi bu durumda BOZUK ÜRÜN SATILMIŞTIR. dedi. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

  • Adem06 Eylül 2013

    Kendi kusurlarını size atarak kendilerini her koşulda haklı çıkarmaya çalışıyorlar. Ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Bu marka ürün almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön