Blue White Estetik ve Güzellik Salonu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gürhan sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Blue White Güzellik Merkezi İnsanları Kandırıyorlar

17.117
Gürhan
Gürhan 15 Şubat 2020 09:59

bu iş yerinin önünden eşim ile geçerken broşür dağıtan çocuklar abi içeriye gidip soru sorup bilgi alırsanız 5 TL veriyorlar dediler, bilgi almak için girdik içeride çay kahve izzeti ikram işte efendim kampanyamız var falan 3 tane bayan bizi ikna etti 5 taksit halinde ücretimizi taahhüt ettik bu arada seans 12 ay ise ben istemiyorum dedim bayanlar hayır efendim o formaliteden öyle tüyleriniz bitene kadar geleceksiniz biz uzmanız ödüller aldık müşterilerimiz bizim çoktur herkes bizden memnun emin olun tüylerinizden kurtulacaksınız dediler ben ve eşim üye olduk. Eşimde üye oldu biz sonrasında çocuk sahibi olduk hamile olunca lazere girilmiyormuş belgelendirip dondurduk fakat bu kezde ikinci çocuk sahibi olunca kısa sürede dedik ki eşimin sözleşmesini fesih edelim dedik bu kez yine bizi ikna ettiler, dediler ki şimdi kampanyadan faydalanıyorsunuz sonra gelin önemli değil dediler. tamam dedik fakat şimdi diyorlar ki bize daha para vermeniz gerekiyor neden dedim çünkü 3 yılı aştınız kampanya bitti para istiyoruz.

Bende dedim verdiğim paramı geri istedim vermediniz şimdi bir daha istedim vermiyoruz diyorlar. bende şikayetçi olurum dediğimde de Şanlıurfa' daki Blue White'nın sahibiyim istediğiniz yere gidebilirsiniz elinizden geleni ardınıza koymayın diyor. bir bayanın ağzı bu kadar kötü olamaz. Benim seansımda 24 oldu fakat istediğim gibi bir gelişme olmadı ben ne olacağım peki dediğimde de 12 ayı geçmiş gelmeyin diyorlar. ilk başta 12 ay formalite diyordunuz şimdi ne oldu dediğim de de söylediklerini inkar ediyorlar insanda önce Allah korkusu olacak bunlar şimdi çocuklarımın rızkını yiyorlar aldığım hizmetten de memnun değilim beni yarı yolda bıraktılar boyun altım içinde ikna etmişlerdi onu da daha 4 seans girdim ona da gelemezsiniz dediler Blue White 81 ilde şubeleri varmış Ankara genel merkezini aradım her yer de bizim atadığımız şube müdürleri var de fakat bir tek Şanlıurfa 'da ki şubemiz şahsa ait ondan böyle rahattırlar deyip tel yüzüme kapattılar. bir müşteri böyle yarı yolda bırakılmaz.

Gürhan
Gürhan06 Nisan 2022 23:04

paramızı aldınız sonrasında hiç muhatap olmadınız bizle, Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet ettik onlarda bizi haksız çıkardı, onlarla da akraba olduğunuzu öğrendim yazıklar olsun size de o kaymakamlığa bağlı olan Tüketici Hakem Heyeti'ne aldığınız memur maaşını hiç hak etmiyorsunuz.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
3.550
17 Temmuz 2022

Blue White Güzellik Merkezi'nden Şikayetçiyim

Ankara Kızılay Blue White Güzellik salonunda lazer hizmeti almaktayım. 4.seansım ve güleryüz sıfır. Kayıt esnasında kişiye özel başlık önerildi. Aldım ama seansta vermeme rağmen başlığımı kullanmadılar. Sürekli her seansta bekletiliyoruz. Tüm personel umursamaz tavırlarla yaklaşıyor. Bugün bekletild...

profile
155
15 Mart

Blue White Estetik ve Güzellik Salonu Kesinlikle Memnun Kalmadım

8 seanslık lazer epilasyon paketi aldım ve bin pişmanım. Son seansa kadar çalışanlarla sıkıntı yaşadım. Yanık bile yaşattılar. Ek paketim bitmediği halde bitti diye iddiada bulundular. Kendim mi not almalıyım yani girdiğim seansları. Bir de memnuniyet diye Instagram'da video çekiyorlar çok merak edi...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Bluewhiteguzellik
Bluewhiteguzellik
 

Fakat hamilelik tarihleri 20 ay olarak göz önüne alındığında sözleşme açılış tarihinden düşürülmesine rağmen sözleşme geçerlilik tarihi üzerinden 16 ay geçmiş bulunmaktadır.

Bluewhiteguzellik
Bluewhiteguzellik
 

Tüm şubelerimiz Blue White güzellik hzm. Adına kayıtlı olup tüm kurumlarda olduğu gibi sözleşme geçerliliği vardır. Hamilelik durumlarında sözleşmeler dondurulup geçerlilik tarihinin bitmesi engellenir.