11 Mayıs 2013 #1792805

Blue House Yedek Parça Verilmiyor!

Balıkesir den bir mağazadan Blue House marka blender seti satın aldım. İlk kullanımda mikserim ses var ve pervaneleri dönmüyor . Garanti kılavuzunun bir şekilde ya biz kaybettik yada kutudan çıkmadı. Bu şartlarda garantiye sokamayacaklarını ve 15 tl karşılığında bir parçasını değişmesi gerektiği bilgisini verdiler. Ödemeyi kabul ettim ve onarım istedim. aradan 1 hafta gibi bir zaman sonra parçamın artık mevcut olmadığını ve ürün değişimine gönderecekleri 60 tl ücret olduğunu ve aynı üründen gelemeyeceğini bildirdiler.


Sizin de aracılığınız ile Blue House den parçamın tedarikini talep ederim .Zira ürünüm eski bir model değil hala satılmakta olan bir ürün. Ben Blue House dan şapkadan tavşan çıkarmalarını değil yedek parça temini talep ediyorum .

Ramazan 1.321 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan29 Mayıs 2013

    evet firma ile görüştüm . hala piyasada raflarda satılan blendırın arızalı olan dişli kutusunu temin edemiyorlar ve ısrarla ürünümü değiştirmek istemediğimi yedek parçanın talebini dile getirdim .bakalım parça olursa arayacaklar ama zaman hakkında da bilgi veremeyeceklerini bildirdiler . ilk kullanımında dişli kutusunun arıza yapması da garip bence .tamam ben garanti kılavuzumu kaybettim ve ücreti değişim yaptıracağım yedek parçamı oda elimde olsaydı ücretsiz yapacaklarmış. ben bu sonuçtan en baştan arızalı ürün aldığımın kanısına vardım . hiç yakışmıyor blue house

  • Blue House Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Tüketicimizle görüşme yapılmıştır. Ürünün yedek parçası bulunmadığı için kendisine ürün değişimi önerildi. Fakat garanti belgesi olmadığı için ve kendi ürünü olmadğı için ürün değişimini kabul etmedi. Yedek parça temin edildiğinde kendisine bilgi verilecektir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön