05 Eylül 2013 #1994632

Blue House Servise Teslim Edilen Ürün 47 Gündür Gelmedi!

Blue Hause Rondo ilk kullanımda hata verdi. Adana Ceyhan ilçesinde bulunan yetkili servise 20.07.2013 Tarihinde teslim edilen rondo 47 gündür tarafımıza teslim edilmedi. Yetkili servise baş vurduğumuzda Blue House merkez depolarında sayım yapıldığını ve parçanın gelmediğini belirttiler. Yetkili servisteki personel bize müşteri hizmetlerini siz arayın bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi.


Yasal olarak 30 iş gününde yapılamayan ürünün yenisinin verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.
Blue House Yetkililerinin konu hakkında tarafımıza bilgi vermesini talep ediyoruz Aksi durumda tüketici haklarına konu ile alakalı yasal dava sürecini başlatacağız.


Ürün sahibi olarak S** K** olarak teslim edilmiştir.

Yaşar 509 Okunma

Cevaplar

 • Yaşar30 Eylül 2013

  20.07.2013 tarihinde verdiğimiz ürünümüzden bu şikayetimize ragmen hala yanıt bulamadık ürünümüzün yeniside gelmedi firma cevap yazıyor ama sonuç yok.... http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2016511/blue-house-kusurlu-urun/

 • Yaşar16 Eylül 2013

  Blue House Servise Teslim Edilen Ürün 47 Gündür Gelmedi! Bu başlıklı www.sikayetvar.com yazımızın ardından; Firma beni arayarak artık merkezin bize yardımcı olacağını bildirdi. Bende 30 iş günü geçti sanırım yenisini vereceksiniz dedim evet cevabını aldım Sonuç adana / ceyhan da bulunan servisten ürünümüzü almamız istendi. Eski ürünü tamir edip geri yollamışlar ? 30 İş günü kanuni süreçtir bu sürecin bluehouse yetkililerinin daha net bildiğini düşünüyor bu karışıklığın giderilmesini ve tarafımıza yeni ürün yollanmasını rica ediyoruz

 • Yaşar'ın Teşekkür Mesajı11 Eylül 2013

  Firma bir gün sonra beni arayaraak ürünün yenisinin verilecegini bildirdi. çok teşekkür ediyorum

 • Blue House Temsilcisi05 Eylül 2013

  Tüketicimizle görüşme yapılmıştır. Ürünün serviste bekleme süresi dolduğu için merkez servisimize alınarak gerekli işlemlerin burada yapılacağı bilgisi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön