09 Nisan 2013 #1733545

Blue House Garanti Kapsamı!

12. 11. 2012 tarihinde Konya kulesite avm de bulunan Bimeks mağazısından satın aldığım ''Bluehouse'' markalı elektrikli semaver iki ay sonra arıza verdi. Garanti süresi dolmamış olmamasına rağmen Konya merkezde bulunan ''Gürkan Teknik Servis'' cihazın 'iş ofisinde' kullanılmasını mazaret göstererek arızayı garanti kapsamında tutmamış para talep etmiştir.


İş ofisinde kullanılan cihaz sürekli prizde olması garantisini bozuyormuş. Benim mantığıma sığmadı. Bluehouse firması bu konuda ne yapar bilemem ama bu zihniyette çalışan teknik servis ile (Gürkan Teknik Servis) çalışan firmadan ikinci bir ürün almayı asla düşünmem.

İsa 359 Okunma

Cevaplar

  • İsa29 Temmuz 2013

    konya gürkan teknik servisi garantili ürünümüzü parayla tamir etmiştir. firma merkezide yardımcı olamamıştır. blue house tan alışveriş yapmayın demiyorum ama elektirikli su ısıtıcı veya semaver almamalarını öneriyorum.

  • Blue House Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizle görüşme yapılmıştır.Ürününün arızasıyla ilgili incelenmek üzere merkez teknik servise gönderilmesi uygun görüldü.Müşterimiz ürününü gönderirse gerekli işlemler yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön