22 Mart 2016

Blue House Kırılgan Üçgen Başlık.

23/12/2014 tarihinde aldığım çek geç süpürgenin üçgen ağzı kullanırken tamir edilmeyecek şekilde kırıldı. Servise götürdüm fakat kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Kullanıcı hatası olmadığı kanaatindeyim çünkü kırılgan bir malzemeden üretilmiş. Aynı şekilde tutma kolunun içinde ki plastik dişte kırıldı. Ben kullanıcı olarak hatalı olmadığımı düşünüyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Osman 859 Okunma

Cevaplar

  • Blue House Temsilcisi23 Mart 2016

    Osman Bey Merhaba, Takdir edersiniz ki üründe bir hata olsaydı daha aldığınız gün kırılma olasılığı vardı. Ayrıca süpürücü başlığın fiyatı 20 tl dir,servisimiz bu konuda size yanlış bilgi vermiş galiba, dilerseniz fiyat konusunu servisimizle tekrar görüşün veya direk ücreti karşılığında buradan gönderim yapabiliriz. Saygılarımla.

  • Osman23 Mart 2016

    Bu zamana kadar başka markalar kullandık süpürge başını kırılmadı. Bu benim hatam değil. Kullanılan malzeme çok kırılgan ve kötü. Madem öyle diyorsunuz bir daha asla Blue House markalı hiçbir ürünü almam ve kimseye de tavsiye etmem. Süpürgeyi ben zaten 66 liraya aldım. Servis kırılan başlık için 35 lira civarında ücret istiyor. Bu kadar saçma bir olay olamaz. Bir daha aslan Blue House ürünü almam.

  • Blue House Temsilcisi23 Mart 2016

    Osman Bey Merhaba, Öncelikle BLUE HOUSE markalı ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanım esnasında oluşan kırıklar maalesef garanti kapsamı dışındadır,anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön