30 Ağustos 2013

Blue House Garanti Kapsamındaki Ürünün Tamirine Ücret Ödedim!

Ben Blue House'den blendir seti aldım. Daha ilk kullanımda blendir aparatı plastiği kırıldı. Servise gittim küçücük plastik parça yok denildi. 10 gün parça bekledim, buda yetmezmiş gibi gittiğimde garanti belgesinin fotokopisini istediler. Yanımda yok dedim, o zaman size parça takılmış olan blendir kapağını veremeyiz dediler ve bana ait olan garantili hiç kullanmadan kırılan parça için ücret ödedim. Bir daha tövbe olsun almam. Tüm çevreme de aldırmam. Ben ürünü aldığımda bana garanti şartları anlatıldı ama hiç bir şekilde uyulmadı. Çok kızgınım çok.

Gonca 322 Okunma

Cevaplar

  • Gonca13 Eylül 2013

    madem kaseli degil ozaman nasıl garanti kapsamında servis bu parçayı kabul ettı ve bu parca tarafınızca yapıldı acaba sizin servis yetkiliniz elamanına neden doldur dedi yanımda ve bu urunun garantı belgesi ellerınde oldugu halde ilk gittiğimde bana hiç bişey söylenmedi de garanti kapsamında urunum yapıldı ve teslım almaya gıdıncemi jeton düştü burda sunu soyleyeyım sizin servisinizin sucunu ve fırmanızın hatasını bana mal edemezsiniz tek kelime diyecegim bidaha almam vede aldırmam bu markayı ....

  • Blue House Temsilcisi05 Eylül 2013

    Tüketicimizle görüşme yapılmıştır.Garanti belgesi imzalı ve kaşeli olmadığından servisde garanti harici işlem görmüştür. Ayrıca yetkili servislerimizin garanti belgesi imzalamak ve kaşelemek gibi bir yetkisi bulunmamaktadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön