Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Blockchain Walletdan Borsa Hesabımdan Para Çekme

Ziya
13 Şubat 12:17
7.520

Türkiye petrollerinden aradığını söyleyen se*** isminde bir kişinin ısrarı ile wallet bdbprofim.com borsasında işlem yaptım. Binance TR den tron trc20 üzerinden para gönderdim. Sistemin işleyişini görmek içi iki-üç defa küçük miktarda borsadan aynı yolla Binance TR hesabım çekme işlemi gerçekleştirdim. Daha sonraki para çekme taleplerim karşılanmadı. Block chain tron trc20 Binance hesabımı bloke olduğunu bildirdi. Blockchain tron trc20 den hem de Blockchain ve wallet dan şikayetçiyim. Wallet yatirim hesabımdan tron trc20 üzerinden biance hesabıma para transferi yaparken herhangi bir sebep olmadan bloke verilmiştir. Şu an hesabımdan para çekme işlemi yapamıyorum. Bloc chain ağını aktif etmek için Binance hesabıma para yatırarak 0.15 Bitcoin almam gerektiğini söylediler. Blokenin kaldırılmasını ve mağduriyetimin giderilerek paramın Binance cüzdanıma aktarılması için yardımcı olursanız sevinirim. Aksi takdirde davacı olacağım. dbprofim.com wallet adında bir borsada işlem yaptık.

profile profile
2 Destek
4 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Serkan

Yapmaz olaydım girmez olaydım ama bende girdim bu wallet denen illete. Para ekranda görünüyor arka planda para yok. Şikayetçiyim. Paraları bulunamayacak şekilde profesyonel bir şekilde kendi havuzlarına aktarıyorlar. Buna birisi dur desin. Yoksa daha çok canlar yanacak. Buralara girmeyin. Size kim para kazandıracağım diyorsa bilin ki kesinlikle yalan söylüyor. Kimse size para kazandırmaz. Sadece sizin paranızı alırlar. Şikayet var.com olarak yardım istiyoruz sizden. Acilen buna bir çözüm bulun. Ekibinizle bu yalancıları patlatıp paralarımızı almamızı sağlayın.

Vahdettin

Aynı şekilde bende virtartech platformunda mağdur oldum. İsimler değişik ama yöntemleri aynı. İnsanın kanını emiyor, iliğini kurutuyor bu insan suretindeki insan olmayan varlıklar. Aslında bile bile lades oluyoruz. Paramızı bu vampirlere yediriyoruz. Adamlar yalan söyleme noktasında çok mahirler. Benimle Skype üzerinden görüştüler. İki yatırım uzmanı, iki Avrupa Merkez Bankası sorumlusu ve iki de blokchain sorumlusu vardı. Skype isimlerinden ve fotoğraflarından araştırdım. Adamlar kariyerli uluslararası finans alanında uzman kişilerin isim ve fotoğraflarını kullanıyorlar. Hatta birisi Ekotürk kanalında Londra'dan yayınlara katılan m. Demir isimli uzmanın bilgilerini kullanmış. Yani organizasyon kusursuz. Azıcık ters konuştun mu sesini bastıracak kadar sana bağırıyorlar, hatta birisi tartışırken dayanamadı kıs kıs gülmeye başladı. Ben de niye gülüyorsun deyince sinirden gülüyorum diyerek olayı geçiştirmeye çalıştı. İşimiz zor. İşlemler cripto olunca takibi de zor.

Şaban

Aynı şekilde beni de mağdur ettiler paramı almak için blockhain para yatırmamı istiyor

Melek

Aynı şeyleri birçok kişi yaşamış maalesef adalet bile bu konuda bir şey yapamıyor. Ben savcılığa suç duyurusu yaptım. Takipsizlik çıktı. İtiraz edip sulh cezaya gittim 2ay oldu hala işleme bile alınmamıs. Bu konuyla ilgili bir çözüm yolu bulan varsa birbirimize yardımcı olalım arkadaşlar. Özel avukatlar çözeriz diyorlar ama uçuk miktarlar istiyorlar çözecekleride meçhul.

Benzer Şikayetler

TR Marketimdeki Parayı Çekme Sorunu Ve Çözüm Beklentisi

Ali
07 Haziran 00:21
242
TR Marketimdeki Parayı Çekme Sorunu Ve Çözüm Beklentisi

Blockchain Paramı Alamıyorum!

Bilal
04 Haziran 20:24
388

Blockchain Binance Hesabımdan İzinsiz Para Transferi Sorunu

Metin
02 Mayıs 21:06
930
Blockchain Binance Hesabımdan İzinsiz Para Transferi Sorunu
Benzer Şikayet Yaz