Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Blockchain Den Para Transferini Onaylamadığı İçin Şikayetçiyim

Nazan
19 Aralık 2023 08:59
3.324

Blockchain com'dan şikayetçiyim. 40.000 doları Binance'a gönderdim ancak şüpheli transfer diye el koydular ve doğrulatma için kimlik bilgilerimi istediler. 10000 dolar daha yatırmamı istediler, yaptım yok işlemi niye bizimle yapmadınız kendiniz yaptınız bahanesiyle yeniden 20000 dolar daha yatırmamı istiyorlar ve bir türlü para transferimi onaylamıyorlar. Bu yüzden Blockchain den şikayetçiyim. Lütfen yardımcı olun.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Kadriye

Merhaba, Aynı durumu bende yaşadım WhatsApp üzerinden bana ulaşarak paranız bloch-chain ağında takıldı ağınızı aktif etmek için Binance hesabınıza 0.15 Bitcoin (180-190 bin civarı) yatırmanız gerekli paranızı sadece 45 dakika ağ aktif etmek için lazım tekrar hesabınıza aktarabilirsiniz dediler. İşlemim halen askıda bekliyor.

Burak

Merhaba Kadriye hanım. Benzer sorunu ben de yaşıyorum. Çözüme kavuşturabildiniz mi? Eğer öyleyse yardımcı olabilir misiniz bana da?

Serkan

Merhaba nazan hanım öncelikle geçmiş olsun. Size daha net bir şekilde açıklayacağım. Blockchain.com merkeziyetsiz para transfer aracıdır. Herhangi bir kimse müdahale edemez zaten cüzdanınız matematiksel olarak şifrelenmiştir. Blockchain kimse ile iletişime geçmez ancak blockchain.com sitesini taklit edenler gecebilir. Blockchain yetkilisi olduğunu soyleyebilirler. Binance borsasına gelince Binance de yaptığınız işlemler Binance'nin sorumluluğundadır cüzdanınıza müdahale edebilirler ancak çok güvenli bir borsa olarak görülmektedir. Ancak bu sizin sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez. Daha önce yüklü mevlalardaki paralara el koyduklarını duymuştum ama ne kadar gerçek ne kadar doğru bilinmez bu yüzden yüklü miktardaki paraları bu tarz borsalara emanet etmek son derece yanlıştır. Yardımcı olabileceğim bir konu varsa lütfen bana email den ulaşın memnuniyetle yardımcı olacağım. Santacruzc1000 @Gmail

Kadriye

Merhaba Serkan bey, Aynı durumu bende yaşadım param borsa hesabında işlemde gözükmekte Binance hesabıma aktarılmiyor. WhatsApp üzerinden bana ulaşarak paranız bloch-chain ağında askıda gözükmektedir hesabınızı aktif etmeniz için 0.15 Bitcoin yatırmanız gerekli kısa bir süre sonra tekrar paranızı alabilirsiniz diye tarafıma Bilgi aktarıldı bunun doğruluk payı var mıdır?

Serkan

Nazan hanım paylaştığım email adresinden iletişim bilgilerinizi atın veya Telegram'dan ekleyin oradan konusalım. Tg adresim : santacruz001

Nazan

Tel no atarsanız görüşürsek daha iyi anlatabilirim

Benzer Şikayetler

BlockchainReklamı İle Yanıltma

Bayram
19 Şubat 12:14
6.470
1

Blockchain Walletdan Borsa Hesabımdan Para Çekme

Ziya
13 Şubat 12:17
7.520

Blockchain Aktarım Sırasında Yaşanan Sorun Ve Teminat Talebi

Ramazan
03 Ocak 15:39
4.120
Blockchain Aktarım Sırasında Yaşanan Sorun Ve Teminat Talebi
Blockchain Aktarım Sırasında Yaşanan Sorun Ve Teminat Talebi
Blockchain Aktarım Sırasında Yaşanan Sorun Ve Teminat Talebi
Benzer Şikayet Yaz