01 Mart 2016

Blinko Oyun Sitesi Haksız Para Aldı

Vodafone telefon faturam geldiğinde diğer içerik ücretleri adı altında 26 TL ekstra bir ücret alındığını fark ettim, müşteri hizmetlerini aradığımda yapılan fatura incelemesinde Blinko oyun sitesi firmasının bu parayı aldığını bildirdi. Yaptığım inceleme firma mesaj göndererek kendi kendine üyelik yapıyor ve yaptığı üyelik karşılığından her ay 26 TL Vodafone faturama bir ücret yansıtılmıştır. Hatta gelen mesajda bu mesajın gelmesini istemiyorsanız iptal yazıp 3699 gönderin diye bir ibare geçiyor, onu yazıp göndermişim iptal etmedikleri gibi o mesajdan bile ücret alınmış. Buradan eğer firma mesaja ulaşırsa şunu bildirmek istiyorum, sizin tarafınızdan Vodafone faturama yansıtılan tüm ücretlerin tekrardan tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde avukatım aracılığıyla hukuki yollara başvuracağımı buradan bildiririm.

Harun 261 Okunma

Cevaplar

  • Harun21 Mart 2016

    Arkadaşlar firma 3-4 gün içinde benimle irtibata geçti hesap numaramı aldı ve 1 hafta içerisinde paramı hesabıma gönderdi, bu konuda firmaya teşekkür ediyorum. İnşaallah son ayda gelen faturama yansıltılmış olan ücretide öderlerse sorun kalmayacak. Bilginize.

  • Blinko Temsilcisi06 Mart 2016

    Sayın Yetkili, 5001699 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmıştır. Kullanıcıya gerekli bilgiler iletilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön