15 Ocak 2015

Blinko Onayım Olmadan Üye Yapıldım Faturama +40 TL Ödeme Yansımış!

Vodafone 3g abonesiyim, hattımı telefon olarak değil, 3g modem olarak kullanıyorum. Ocak ayı faturama 40 lira ekstra bir ücret yansımış. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda bu faturanın kendilerine ait olmadığını Blinko adlı bir uygulamaya üye olduğumu söylediler. Oysa ben üye olmadım zaten istesem de olamam çünkü 3g hattım bir modeme takılı. Telefon olarak kullanmıyorum ki gelen mesajlara onay vereyim. Burada düpedüz bir yanıltma söz konusu.


Firmanın telefonunu aradığımda müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum bant kaydı sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor, Çağlayan Adliyesinde savcılığa en kısa zamanda suç duyurusunda bulunacağım.

Tahsin 1.182 Okunma

Cevaplar

  • Blinko Temsilcisi15 Ocak 2015

    Sayın Yetkili, 2977708 no lu şikayete ilişkin gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli incelemeler yapilmistir tarafimiza iletilen numara uzerinde uyelik kaydi bulunmamaktadir. Ilgili numarayi bildirmesi gerekmektedir. Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz. Saygılarımızla Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön