20 Ocak 2016

Blinko Haksız Yere Para Kesilmiş!

Vodafone onayım olmadan geçen ay 10 TL ve bu ay 19 TL tutarında hiçbir şekilde benim bilgim dahilinde olmayan ve kesinlikle benim onayladığım bir üyelik olmayan bu tutarların 3 aydır bana zorlan ödetilmesinden şikayetçiyim. 30 TL olan faturamı bu bilgim dışında olan üyelik olduğundan beri İlk faturamı 40 ikinci faturamı 40 ve şu an ki faturam 50 TL olarak gözüküyor.


İptalini gerçekleştirmeme rağmen faturama yansıyor ve ben şikayetimi ilettiğimde bana denile hesap kesiminizden önce iptal etmemişsiniz o yüzden bu şekilde tekrar yansıdı. Gerçekten şu sözlerimi yazarken o kadar öfkeliyim ki resmen bu duruma dur diyemiyorum. Bu ücretlerin bir an önce tarafıma geri dönmesini arz ederim!

Talha 215 Okunma

Cevaplar

  • Talha'nın Teşekkür Mesajı01 Şubat 2016

    Blinko müşteri hizmetleri Ali beyler ile görüşme sonucunda hesabıma kesinti tutarı 3 iş günü içerisinde tam olarak aktarılmıştır. İlginiz için teşekkür ederim.

  • Blinko Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın Yetkili, 4704471 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur. Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmıştır. Kullanıcıya gerekli bilgiler iletilmiş olup müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterimizin Buongiorno’ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz. Saygılarımızla. Buongiorno Müşteri Hizmetleri [email protected] 08503333699

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön