12 Şubat 2014

Blinko Hiç bir Şekilde Onay Alınmadan Üyelik Yapılıyor!

Faturamın iki kat fazla gelmesinden dolayı operatörümle yaptığım görüşme sonrasında adını bile ilk kez duyduğum Blinko isimli oyun ve içerik servisinin iGirls TV içeriğine üye olduğumu öğrendim. Servisi aradığımda ise bana kendi telefon numaramı dahi yazıp onay kutusunu işaretlediğimi söylediler. Aralık ayından itibaren faturama bu servis yüzünden ücret yansıtılmış.

Kesinlikle böyle bir onay vermedim, çok çirkin ve ayıp bir iftiradır. İnsanların parasına ve hakkına bu denli rahatlıkla saygısızlık yapıldığından dolayı şikayetçiyim. Faturama yansıtılan iki adet 24.50 TL'lik tutarların geri ödemesini talep ediyorum.

İlayda 457 Okunma

Cevaplar

  • iGirls Tv Temsilcisi19 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2291018 no lu şikayete ilişkin gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler aşağıda sunulmuştur. Abonemizin sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin aranarak, gerekli tüm bilgiler kendisine verilmiştir. Talebi üzerine abonelik iptali gerçekleştirilmiştir ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Müşterimizin Blinko ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz. Saygılarımızla Blinko Müşteri Hizmetleri 0216 578 58 58

  • İlayda'nın Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

    Blinko isimli servisle müşteri ilişkim bulunmamaktadır. Beni arayarak faturama haksız yere yansıtılan tutarların iadesinin gerçekleşeceğini söylediler. Süreci takip edeceğim. sikayetvar.com a teşekkürler..

  • iGirls Tv Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili,   2291018 no lu şikayete ilişkin gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler aşağıda sunulmuştur.   Abonemizin sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin aranarak, gerekli tüm bilgiler kendisine verilmiştir. Talebi üzerine abonelik iptali gerçekleştirilmiştir ve müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.   Müşterimizin Blinko ya göstermiş olduğu ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü görüş ve önerilerini bizimle paylaşmasını dileriz.   Saygılarımızla Blinko Müşteri Hizmetleri 0216 578 58 58

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön