Blinko Bilgim Olmadan Yapılan Üyeliğin İptali!

Cuma E. |

541 5626387 Vodafone hattımı modem de kullanıyorum sadece internete açık olan hattıma ait numaramın güncel faturasını kontrol ettiğimde 3699'dan oyun sitesinden içerik ve buna benzer ücretler faturama yansıtılmıştır.

Böyle bir üyeliğe onay vermedim. Haberim olmadan üye yapılmışım. Vodafone müşteri hizmetlerinden haberim ve bilgim olmadan yapılan üyeliği iptal ettirdim ancak, hattıma yansıtılan ve haksız olarak alınan bu ücretin iadesini ve habersiz üye neden yapıldığını öğrenmek istiyorum.

Etiketler :

Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cuma E.
  16 Kasım
  16:35

  Buongiorno Müşteri Hizmetleri Bana ulaşakcakları telefon 544 324 28 62 beni arayıp eğer paramı iade etmezseniz sizi her türlü kurum kuruluşa şikayet edeceğimi noter kanalı ile ihtar çekeceğimi Cumhuriyet başsavcılığına şikayet ettiğimi bilginize sunarım

 • Cuma E.
  16 Kasım
  16:30

  Telefonum açık yalan söylemesinler ayrıca şikayet etmiş olduğum hat modemde bağlı gidipte onu aramışsınızdır. Vicdanınsızlık bu yaptığınız. Ben en kısa süre için de paramı hesabıma iade edilmesini istiyorum

 • 16 Kasım
  14:56

  Sayin Yetkili,

  4161333 no lu şikayetle ilgili gerekli incelemeler yapılarak detaylı bilgiler oluşturulmuştur.

  Kullanıcımızın sitenize iletmiş olduğu şikayetine ilişkin, gerekli tüm bilgilerin kendisine verilmesi için kullanıcımız aranmış, ancak ulaşılamamıştır.

  Şikayet sahibinin platformunuz üzerinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmesi rica olunur.

  Saygılarımızla.

  Buongiorno Müşteri Hizmetleri